IX. INTERNATIONAL MEETING SVRATKA   31. 5. - 2. 6. 2019
mezinárodní setkání historických a sportovních italských automobilů

Vážení přátelé,

první červnový víkend nás opět přivítá město Svratka a malebné okolí Hotelu Svratka bude hostit účastníky IX. INTERNATIONAL MEETING SVRATKA 2019. Mezinárodní sraz italských historických a sportovních automobilů má již svoji tradici a mnoho svých příznivců, kteří na sraz jezdí pravidelně. Velice rádi však mezi námi přivítáme i nové účastníky.

Na letošním IX. INTERNATIONAL MEETING SVRATKA oslavíme 120. výročí založení společnosti FIAT. Je připraven bohatý kulturní a sportovní program se spoustou krásných cen.

 


Ty z Vás, kteří přijedou již v pátek, čeká neformální večer s prohlídkou dobových propagačních časopisů firmy FIAT, Fiat klubů bývalého Československa a beseda s významnými hosty srazu.

Sobotní dopoledne uvítá účastníky jako vždy prezentací na svrateckém náměstí. V areálu Hotelu Svratka pak budou vystaveny automobily všech účastníků srazu. Proběhne divácká anketa o nejelegantnější automobil, soutěž o nejhezčí dobový převlek a budou k vidění i historické závodní automobily.

Spojení mezi Hotelem Svratka a svrateckým náměstím opět zajistí historický autobus. Jízdné je pro všechny zájemce zdarma a jízdenky se opět losují o krásné ceny.


 


V poledne při slavnostním zahájení přivítáme významné hosty srazu a čeká nás tradičně netradiční retro módní přehlídka v podání svrateckých Valkýr. Na sobotní odpoledne je pro všechny zúčastněné posádky a hosty připravena sportovně vědomostní soutěž, která je provede přírodou v okolí areálu srazu. Pro malé účastníky jsou opět připraveny dětské soutěže.

V pozdních odpoledních hodinách je připraveno promítání filmů z minulých ročníků srazu.

Odpolední program bude zakončen slavnostním vyhlášením výsledků všech soutěží a předáním cen pro nejlepší. Na závěr proběhne již tradiční bohatá tombola.


 


Po večeři bude pro účastníky srazu a všechny hosty připravena retro diskotéka na terase Hotelu Svratka.

V neděli dopoledne proběhne jízda zručnosti. Po loňské premiéře bude tentokrát o trochu složitější, ale opět v zábavném duchu. Také zde jsou pro vítěze připraveny krásné ceny.

I v letošním roce na Vás čeká prezentační stánek BESIPu s preventivním programem.


 


Na setkání s Vámi se těší hlavní pořadatel
Radek Pavlíček